• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Français
  • Русский
  • العربية

O nas

Firma MBF sp. z o.o. specjalizuje się w zaopatrzeniu odbiorców krajowych i zagranicznych w wysokiej jakości owoce  świeże i mrożone. Funkcjonuje zarówno na rynku lokalnym, krajowym jak i zagranicznym (Europa wschodnia, Europa zachodnia oraz USA).

 

Produkujemy wysokiej jakości owoce, które są używane jako składniki wyrobów piekarniczych, mleczarskich, sałatek, dżemów, konfitur oraz zdrowej żywności.

Posiadamy bazę przechowalniczo - produkcyjną o łącznej powierzchni  3 000 m2 gdzie sortujemy oraz mrozimy owoce i warzywa. W 16 komorach chłodniczych możemy przechowywać około 3 000 ton owoców. Baza ta jest obecnie powiększana o kolejne komory.

MBF to firma rodzinna z tradycjami sadowniczymi od ponad 100 lat a od 2009r zajmujemy się także przetwarzaniem owoców i warzyw (sortowaniem, obieraniem, krojeniem, mrożeniem, drylowaniem).

Nasze gospodarstwo zajmuje powierzchnię około 100 hektarów, gdzie uprawiane są wiśnie jabłonie oraz grusze. To przede wszystkim z tego gospodarstwa pochodzą owoce do sprzedaży bezpośredniej (konsumpcyjne) oraz do przetworzenia.

W 2016r. na 10ha zaczeliśmy uprawiać malinę ekologiczną.

Odpowiednie stosowanie środków ochrony roślin, jak również profesjonalne nawożenie naszych upraw  pozwala zachować wszelkie standardy związane z wysoką jakością owoców.

Gospodarstwo Sadownicze posiada od 2012r. certyfikat GLOBAL G.A.P.

Właściciele są znanymi w środowisku sadowniczym ekspertami oraz doradcami sadowniczymi. ARTYKUŁY

 

© 2015 MBF Sp. z o.o. / Polityka prywatności

Site created by TAHOMA DESIGN